[Counter-Box id="1"]

Pokazowe otwarcia dróg, przecinanie wstęg, budowa pomników wdzięczności. Tak wyglądała Polska za komuny i tak wygląda dzisiaj. Premier Morawiecki nie dalej jak przedwczoraj z pompą otwierał drogę w kujawsko-pomorskim a dokładnie w Śliwicach. Szczęśliwi mieszkańcy przecierali jednak oczy ze zdumienia, gdy okazało się, że droga została tuż po odjeździe premiera… zamknięta.

Pokazówki są najwyraźniej specjalnością Pinokia Morawieckiego oraz rządu PiS. Wystarczy przypomnieć z jaką zapalczywością otwierają inwestycje, które realizowała Platforma Obywatelska czy PSL, oczywiście słowem nie wspominając, że nie ma w tym żadnej zasługi aktualnej władzy.

Reklamy

Otwarcie drogi na pokaz to symbol rządów PiS. Wszystko na pokaz. Tak jak na Podlasiu, gdzie na pokaz obwożono z całym rządem Annę Marię Anders. Ostatecznie senatorem Anders została i natychmiast zaczęła latać do USA, gdzie przebywa blisko pół roku co roku, by utrzymać… amerykańską rezydencję podatkową.

Pinokio Morawiecki co rusz przyłapywany jest na kłamstwie. Ale facet, który jest milionerem nie musi się aż tak przejmować, prawda? Dla utrzymania się na stołku zrobi bardzo wiele. Sprawę zamkniętej drogi ujawnił Miłosz Motyka, inicjator akcji #samiswoi

Poprzedni artykułSamorządowcy z Jaktorowa maja dość obłudy rządu w sprawie gigantycznego lotniska.
Następny artykułTVP uprawia propagandę na rzecz PiS. Te dane szokują