Wielkie słowa, godne męża stanu. Najważniejsze przesłanie Kosiniaka-Kamysza do Polaków

“Mamy dwa wielkie cele przed sobą: po pierwsze zjednoczyć Polaków i po drugie odsunąć PiS od władzy. Pierwszego bez drugiego nie da się osiągnąć. Mówię wam dziś: zjednoczymy Polaków, pokonamy PiS” – powiedział dzisiaj Władysław Kosiniak-Kamysz podczas uroczystości podniosłej uroczystości odsłonięcia pomnika Wincentego Witosa w Pułtusku. Prezes PSL wygłosił najważniejsze przesłanie polityczne w tym roku. Polska jeszcze nigdy nie była tak podzielona i tak słaba po 1989 roku jak teraz.

Słowa Kosiniaka-Kamysza to kluczowe przesłanie, które na nowo definiuje to, co dzieje się w naszym kraju i do czego powinniśmy dążyć. Sytuacja Polski na arenie międzynarodowej jest coraz gorsza, ale jeszcze gorsze jest to, że w polskich domach i w polskich sercach zamieszkała nienawiść, rozpalona przez karłów, których celem jest zniszczenie.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Dlatego przywrócenie jedności Polaków, zakończenie bezsensownej i wyniszczającej wojny polsko-polskiej, położenie tamy antychrześcijańskiej rzece kłamstwa i obłudy, lejącej się z twarzy małych ludzi, którzy nienawidzą wszystkiego co nie jest zgodne z ich wizją świata, to kluczowe zadanie dla każdego z nas. Dzisiaj nie można być obojętnym, nie wolno zostawać biernym. Nienawiść niszczy Polskę od środka, podsycana oszustwem.

Słowa prezesa PSL, partii, która w swojej 120-letniej historii najwyżej ceni odpowiedzialność, rozsądek i pracę u podstaw – pozytywistyczne przesłanie, to najważniejsze przesłanie dla nas wszystkich.