[Counter-Box id="1"]

Telewizja Polska zanotowała w lipcu najniższą oglądalność w historii – informuje portal Wirtualnemedia.pl, powołując się na dane Nielsen Audience Measurement. Udział stacji w rynku telewizyjnym wyniósł 7,60 proc..

Liderem oglądalności w sierpniu był Polsat, który przyciągnął widzów Festiwalem Weselnych Przebojów oraz relacją ze Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej. Drugi dzień festiwalu, nadany 18 sierpnia, śledziło średnio 3,17 mln osób.

Reklamy

Odcinek “M jak miłość” nadany 28 sierpnia miał 2,65 mln oglądających, co dało mu trzecie miejsce na podium wśród najchętniej oglądanych programów. Zaraz za nim uplasował się nadany 15 sierpnia w TVN koncert Top of the Top Festival, który obejrzało 2,52 mln widzów.

Po względem udziału stacji w rynku na drugim miejscu znalazł się TVN. Trzecie miejsce podium zajęła TVP1. Jednak stacja zanotowała najniższy miesięczny wynik w historii nadawania. Udział stacji w rynku telewizyjnym wyniósł w lipcu 7,60 proc.

Najchętniej oglądanym programem informacyjnym były w sierpniu “Fakty” z oglądalnością na poziomie 2,49 mln widzów (wydanie z 27 sierpnia).

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułCoraz droższe życie. Przez 3 lata rządów PiS rachunki podrożały o ponad połowę
Następny artykułAnna Zalewska to prawdopodobnie najgorszy minister edukacji. To ona odpowiada za problemy w szkołach