Korwin-Mikke: PiS zdradziło wyborców. „Przyjmuje imigrantów”

Były europoseł ostro o rządzącej partii.

Kandydat na prezydenta Warszawy i były europoseł Janusz Korwin-Mikke zarzucił rządzącej formacji, iż oszukała swój elektorat i wbrew wyborczym zapowiedziom przyjmuje imigrantów.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

– Ważniejsze jest co innego. To PiS podpisał traktat lizboński. Przez to powstała Unia Europejska wcześniej była Wspólnota Europejska. We wspólnocie prawo wspólnotowe nie było przed prawem krajowym, a teraz w Unii, prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym. (…) Zdrajcy z PiS-u, którzy podpisali, głosowali, ratyfikowali i zachwalali ten traktat lizboński – przypominam, że Lech Kaczyński zachwalał i mówił, że traktat lizboński jest najlepszy dla Polski – powinni za to ponieść konsekwencje. Ale oni udają ze to nie oni zrobili.(…) a to, że sprowadzili do Polski 7-10 tysięcy imigrantów, to jest już pokłosie wprowadzenia tego traktatu – przekonywał były europoseł.

Źródło: Najwyższy Czas / wRealu24