Dla prezydenta Andrzeja Dudy święty łój mistyczki jest prawdopodobnie bardziej realny od wyimaginowanej Unii Europejskiej. Takie wrażenie można odnieść słuchając jego antyeuropejskich słów , które wypowiedział w Leżajsku. Zaledwie cztery lata temu, podczas spotkania z mistyczką Myrną Nazzour, święty łój był bardzo realny. W organizacji i spotkania wizyty pomagał Andrzejowi Dudzie nie kto inny a kontrowersyjny poseł Dominik Tarczyński, wtedy działacz Prawicy Rzeczpospolitej.

Unia Europejska jest jednak najwyraźniej bardziej wyimaginowanym tworem niż mistyczka i jej święty łój. Myrna Nazzour doświadcza rzekomo objawień Martki Boskiej i Jezusa, na skutek których z jej dłoni wypływa „święty łój”. Nazzour wraz z rodziną zaczęli go  gromadzić i podróżować po świecie – oczywiście nie na swój koszt. Spotkanie z Andrzejem Dudą miało miejsce w 2014 roku. Na tą wizytę Nazzour otrzymała wizę do Polski – jako mieszkanka Syrii nie mogła tu normalnie wjechać.

Panie prezydencie, niech pan przestanie dokładać cegły do żelaznego muru, który chcecie stworzyć razem z PiSem wokół Polski. Polacy nie chcą wychodzić z Unii Europejskiej ani nie chcą stać się kolejny raz wschodnią republiką, zależną od Kremla.

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ElajanieddiePaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eddie
Gość
eddie

DUDA PINOKIEM ZWANY I TARCZYNSKI DEBILNEGO RYJA WŁASCICIEL POWINNI SMAROWAĆ SIĘ ŁOJEM I GÓWNEM SWOIM, TO DEBILOM NIE POMOŻE ALE TEZ NIE ZASZKODZI !!!! buhahhaahahahahah

Paweł
Gość
Paweł

Nie wiem, jakich słów trzeba dla określenia umysłowości tego osobnika występującego z drugim geniuszem, niejakim Tarczyńskim. W mojej opinii jest to żałosny idiota !!!!

jani
Gość
jani

Pewnie duch święty mu podpowiedział,
że UE nie ma, że to jest wyimaginowana kraina. 😀 😀 😀

„— NA PYTANIE, CZY MODLI SIĘ PRZED PODJĘCIEM
WAŻNEJ DECYZJI POLITYCZNEJ:
“Trudno mi sobie przypomnieć taką jedną, konkretną decyzję.
Wiele razy modliłem się do Ducha Świętego o mądrość,
o to, by pomógł mi podejmować mądre decyzje.
Jako człowiek wierzący modlę się codziennie”.
http://300polityka.pl/news/2015/06/02/pad-o-swoim-apelu-do-po-mediach-publicznych-modlitwie-nowoczesnej-pl-i-ekipie-7-fragmentow-z-gp/

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-duda-modle-sie-o-madrosc-do-ducha-swietego/jnkbr6
http://wyborcza.pl/1,76842,17798263,Kosciol_i_Bog_Andrzeja_Dudy__Jak_kandydat_PiS_podpiera.html

Ela
Gość
Ela

Prezydent niby jest katolikiem a wierzy w zabobony to nijak ma sie do wiary myśle ze z jego głową coś nie tak