[Counter-Box id="1"]

Michał Kołodziejczak to radny miasteczka Błaszki w województwie łódzkim. Ostatnio próbował zakłócić spotkanie przedwyborcze jednego z najpopularniejszych polskich polityków, Władysława Kosiniaka Kamysza. Prowokacja się nie udała, ponieważ prezes PSL znany jest z wyjątkowego opanowania i otwartego podejścia do ludzi. Jednak internauci szybko wychwycili, że domniemany prowokator to były radny PiS. Okazuje się, że ma majątek wart miliony.

PiS, pozujący na partię zwykłych ludzi, gromadzi wyjątkowe dziwne postacie. Premier Mateusz Morawiecki ma na koncie kilkadziesiąt milionów złotych, przez wiele lat był politykiem AWS, potem prezesem banku, który udzielał kredytów we frankach, doprowadzając wielu ludzi na skraj bankructwa.

Reklamy

Teraz okazuje się, że Michał Kołodziejczyk, rolnik i radny, to osoba, która kandydowała z list PiS. Super Express prześwietlił jego majątek. Okazuje się, że dysponuje gospodarstwem rolnym, wartym ponad milion złotych, które przynosi mu bardzo dobry dochód. W 2017 roku kupił też dwie drogie maszyny rolnicze, w tym traktor, wart ćwierć miliona złotych.

Radny

Za pogarszającą się sytuację na wsi odpowiada od kilku lat PiS. Obwinianie o cokolwiek opozycji można oceniać jako grubymi nićmi szytą prowokację.

Poprzedni artykułSzokujące kłamstwa Mateusza Pinokia na temat wsparcia samorządów. Prawda jest w sprawozdaniach rządowych
Następny artykułRęczne sterowanie prokuraturą przez Ziobro to fakt. Przeniósł prokurator, bo ta wszczęła śledztwo wbrew linii partii?