[Counter-Box id="1"]

Krystyna Pawłowicz porusza się po scenie politycznej z wdziękiem słonia w składzie porcelany. Tym razem posłanka z niewyparzonym językiem podpadła pułkownikowi Mazgule. Poszło o niczym nieuzasadniony wpis Pawłowicz o rzekomym zamachu stanu. Miarka się przebrała i niewychowana posłanka doczekała się bardzo ostrej riposty.

“Pani Krystyno, wszyscy wiedzą, że to Pani ma w partii rasy panów szczególną rolę puszczania bąków w eter dla sprawdzenia, jak zareaguje opinia publiczna na tematy trudne lub jak zareaguje społeczeństwo na przygotowywane przez władzę rzeczy podłe […] poziom Pani inteligencji jest odwrotnie proporcjonalny do Pani apetytu […] Z treści tej plotki, którą zasmradza Pani przestrzeń publiczną, wnioskuję, że po wygranych wyborach, oczywiście przez PiS (na waszą uczciwość nie liczę, bo po co zmienialiście kodeks wyborczy), będzie Pani wraz z kolegami dokonywała czystek politycznych poprzez oskarżanie opozycji o pucze i zdradę narodową” – napisał pułkownik Adam Mazguła.

Reklamy

Pułkownik Adam Mazguła jest synem Bogusława Mazguły, żołnierza Armii Krajowej i żołnierza wyklętego, który w kwietniu 1947 roku poddał się amnestii. Ojciec saper rozminowywał Nysę, matka pracownik Fabryki Samochodów Dostawczych w Nysie. Z czwórki synów, trzech zostało żołnierzami zawodowymi, w tym Adam.

Nie ulega wątpliwości, że wypowiedzi posłanki Pawłowicz przynoszą PiS więcej szkody niż pożytku. W dziedzinie społecznego braku zaufania konkurować może prawdopodobnie tylko z Jarosławem Kaczyńskim.

 

Poprzedni artykułPiS podlizuje się WOŚP? Szybka reakcja Owsiaka
Następny artykułNa całym świecie Duda słyszy konstytucja. Protest przed Białym Domem