[Counter-Box id="1"]

Morawiecki jest tchórzem, ucieka przed rolnikami. Nie potrafi prowadzić dialogu, rozmawiać, woli swoje prezentacje w Power Poincie i puste obietnice. Jego przeciwieństwem jest Kosiniak-Kamysz, który odważnie stawia czoła wyzwaniom. Tak wynika przynajmniej ze spotu,  opublikowanego przez Miłosza Motykę, autora akcji #SamiSwoi, w której ujawnił on milionowe zarobki członków PiS w państwowych spółkach.

Kozak vs Tchórz robi prawdziwą furorę w internecie. Zestawiono w nim postawę Mateusza Morawieckiego, który ucieka przed rolnikami i trudnymi pytania oraz Władysława Kosiniaka-Kamysza, odważnie wychodzącego do ludzi zgłaszających się ze swoimi problemami. Morawiecki odwraca się plecami i biegnie jak najdalej, Kosiniak-Kamysz, mimo krzyków i emocji, rozmawia i zaprasza do dialogu.

Reklamy

Wizerunek Morawieckiego w oczach społeczeństwa, już i tak niezbyt dobry, z uwagi na skojarzenia z banksterem i milionerem, człowiekiem nieczułym na problemy zwykłych ludzi, jest coraz gorszy. Spot Motyki może być przysłowiowym gwoździem do trumny Pinokia PiS.

Poprzedni artykułExit tax spowoduje masową ucieczkę polskiego kapitału z naszego kraju. I jest niezgodny z prawem mówi Lewiatan
Następny artykułMarek Jakubiak z Kukiz’15 zachęca do głosowana na Jakiego. Mimo, że sam kandyduje