Korwin-Mikke atakuje Patryka Jakiego. To komunista!

Prezes partii Wolność o reprywatyzacji i Jakim.

– Pan Jaki być może nadaje się na prokuratora, ale nie na prezydenta miasta. Proszę zwrócić uwagę, że on oskarża ludzie nie o to, że ta reprywatyzacja jest złodziejska, tylko pyta: „czy myślicie o losie lokatorów”? To jest komunistyczne podejście – ocenił kandydata PiS na prezydenta Warszawy, wiceministra z Opola Patryka Jakiego, Janusz Korwin-Mikke.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Były europoseł i kontrkandydat PiS krytycznie ocenił też działanie Jakiego jako szefa komisji weryfikacyjnej. – Proszę zwrócić uwagę, jak on przesłuchuje. On mówi np. do urzędniczki: „czy pani nie przyszło do głowy, że to mogło być państwowe”? Jemu nie przyszło do głowy, że mogą być spadkobiercy. Jego nie interesuje, żeby oddać to spadkobiercom, tylko żeby państwo/miasto zabrało – stwierdził Korwin-Mikke.

Źródło: wPolsce / Najwyższy Czas