Są ludzie, którzy nigdy się nie nauczą. Pisowski hejter, pracownik TVP, znany pod nazwą @Bogdan607 na Twitterze, pokazał jak mało wie o Warszawie. Napisał, że spotkał stewardessę, która półtora kilometra od lotniska szła z walizką. Jeśli to są kadry wspierające PiS, to upadek tej partii nastąpi szybciej niż nam się wszystkim zdaje. Wpis miał uderzać we władze Warszawy, ale obnażył raczej kłopoty z władzami umysłowymi autora.

Podpowiemy panu hejterowi. Lotnisko Chopina jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy i jej dzielnicami. Jednym z najlepszych sposobów dojechania do niego są linie kolejowe SKM – S2 i S3, które zatrzymują się bezpośrednio pod terminalem. Nawet z odległych dzielnic można dzięki nim dojechać w około 40 minut. Są jeszcze liczne linie autobusowe, które również zatrzymują się bezpośrednio przy terminalu.

Reklamy

I dodajmy, że do mitycznego Centralnego Portu Pychy PiS dojeżdżałoby się w grubo ponad godzinę. CPK to zresztą tak idiotyczny pomysł, że w zasadzie szkoda atramentu, by o nim pisać.

Poprzedni artykułJeśli wygra Jaki, Macierewicz zapowiada zburzenie Pałacu Kultury i Nauki
Następny artykułAndrzej Wnuk popierany przez PiS łamie prawo wyborcze? Zarzuty o podwójne finansowanie kampanii