Potężna demonstracja rodziców i nauczycieli przeciwko Annie Zalewskiej. Dość niszczenia przyszłości polskich dzieci

Ponad 10 tysięcy wściekłych rodziców oraz nauczycieli wzięło dzisiaj udział w demonstracji przeciwko nieudolnej minister, Annie Zalewskiej. Wszyscy podkreślali, że Ministerstwo Edukacji Narodowej zapomniało po co jest szkoła a zmiany, które wprowadził PiS, spowodowały przeładowanie programów, pracę na trzy zmiany, ogromne obciążenie dzieci. Zalewskiej zarzucano brak wizji, brak działań w zakresie cyfryzacji szkół oraz odbieranie dzieciństwa najmłodszym.

Polska szkoła znajduje się w stanie ostrego kryzysu. Rodzice są na skraju wytrzymałości, patrząc jak ich dzieci męczą się z powodu przeładowanego i niedostosowanego do współczesnych wymagań programu. Tornistry ważą po kilkanaście kilogramów, co niszczy kręgosłupy a w przyszłości będzie powodem groźnych i drogich w leczeniu chorób.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Demonstrację zorganizowały środowiska oburzonych rodziców oraz związki zawodowe nauczycieli. Niestety minister Zalewskiej zabrakło odwagi, by odpowiedzieć na zarzuty i postulaty protestujących. Ograniczyła się do wygłoszenia pustych słów za pośrednictwem swojego rzecznika prasowego.

Ale czego spodziewać się po osobie, która nie rozumie jaką krzywdę robi naszym dzieciom?