Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że PiS jest partią antyunijną? Oto dowód

Konta rzeczywistych i fejkowych zwolenników PiS są pełne antyunijnej retoryki. Wystarczy zajrzeć na typowy profil zwolennika układu władzy, by przekonać się, jak wiele nienawistnych słów pada w stronę Unii. To nie jest przypadek, tylko celowe działanie, mające na celu szerzenie niechęci do wspólnoty europejskiej.

“Czy w Waszych miastach dziś też powiewa flaga unii przez małe “u”? Czy to jest nasza flaga narodowa?!! SKANDAL!!!
Udostępniamy!!!” – czytamy na profilu osoby, która wspiera kampanię PiS między innymi w Warszawie, Poznaniu czy Bydgoszczy. Nie jest to odosobniony przypadek. To raczej pewna norma.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przekaz PiS jest oczywisty i nikt nie powinien mieć wątpliwości jaki jest kierunek jazdy pociągu o nazwie Polsku. Cegiełka po ciegiełce na granicy z Europą budowany jest mur nienawiści i niechęci do wartości, które niesie za sobą zjednoczona wspólnota narodów.

fot. Facebook