Z San Escobar do Łowicza. Waszczykowski dostał karę od Kaczyńskiego?

Jak można nisko upaść? Z ministra spraw zagranicznych na burmistrza Łowicza na przykład. Taką propozycję miał otrzymać od Jarosława Kaczyńskiego Waszczykowski jednak propozycję odrzucił informuje Fakt. Być może wystartuje w wyborach do europarlamentu ale z dalekich pozycji a to oznacza praktycznie brak szans na wybór. Jak widać łaska partyjna na pstrym koniu jeździ.

W podobnej sytuacji znajdzie się wkrótce setki pisowskich działaczy, którzy staną do wyborczego maratonu. Ostre konflikty i podziały oraz walka o władzę w PiS powodują, że partia ta jest wręcz rozrywana przez nienawidzące siebie stronnictwa. A w tle chodzi przede wszystkim o kasę i wpływy. Kto ma władzę, ten ma stołki a kto ma stołki ten ma miliony, co pokazała akcja ujawniania zarobków pisowskich działaczy, prowadzona przez Miłosza Motykę na Twitterze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Fakt