Generał ostrzega przed wojną z Rosją i osamotnieniem Polski. Stoimy u progu światowego konfliktu

Lektura najnowszej książki Waldemara Skrzypczaka jest wstrząsająca. Generał ostrzega w niej przed skutkami politycznego osamotnienia Polski i stawia tezę, że scenariusz polityczny, realizowany w naszym kraju, najbardziej sprzyja Rosji. Ta przerażająca wizja jest dzisiaj bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Nasz kraj jest podzielony a najbliżsi sojusznicy nie mają powodu by nam pomagać.

Rosjanie na potęgę werbują u nas szpiegów i agentów wpływu. Czasami są to osoby nieświadome, że stały się narzędziem w rękach Rosjan” pisze generał Skrzypczak i sugeruje, że wiele z tych osób to politycy, w tym tacy, którzy są odpowiedzialni za zakupy uzbrojenia. „Wystarczy przyjrzeć się, jak nieudolnie przebiega modernizacja naszej armii. Z ogólnego planu zakupów wybiera się tylko te pozycje, które w znaczący sposób nie podnoszą zdolności bojowych polskiego wojska.

Reklamy

Konflikt z Europą, w który wprowadził Polskę PiS, może mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje. „Jesteśmy na progu wojny” Waldemara Skrzypczaka to precyzyjna analiza trudnej sytuacji naszego kraju oraz ostrzeżenie dla wszystkich polityków.