Lektura najnowszej książki Waldemara Skrzypczaka jest wstrząsająca. Generał ostrzega w niej przed skutkami politycznego osamotnienia Polski i stawia tezę, że scenariusz polityczny, realizowany w naszym kraju, najbardziej sprzyja Rosji. Ta przerażająca wizja jest dzisiaj bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Nasz kraj jest podzielony a najbliżsi sojusznicy nie mają powodu by nam pomagać.

Rosjanie na potęgę werbują u nas szpiegów i agentów wpływu. Czasami są to osoby nieświadome, że stały się narzędziem w rękach Rosjan” pisze generał Skrzypczak i sugeruje, że wiele z tych osób to politycy, w tym tacy, którzy są odpowiedzialni za zakupy uzbrojenia. “Wystarczy przyjrzeć się, jak nieudolnie przebiega modernizacja naszej armii. Z ogólnego planu zakupów wybiera się tylko te pozycje, które w znaczący sposób nie podnoszą zdolności bojowych polskiego wojska.

Konflikt z Europą, w który wprowadził Polskę PiS, może mieć bardzo niebezpieczne konsekwencje. “Jesteśmy na progu wojny” Waldemara Skrzypczaka to precyzyjna analiza trudnej sytuacji naszego kraju oraz ostrzeżenie dla wszystkich polityków.

Reklamy

 

Poprzedni artykułZnowu złapali Morawieckiego na kłamstwie. Bo zabrał pieniądze na drogi lokalne
Następny artykułNie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy. Szokujące słowa Jarosława Kaczyńskiego