[Counter-Box id="1"]

Słowa Jarosław Kaczyńskiego, wypowiedziane na konwencji w Bydgoszczy, na długo zapadną w pamięci wyborców: “Nie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy.” powiedział prezes PiS.

Rzeczywistość, w której żyje PiS, jest biegunowo odległa od tej, jaką znają zwykli ludzie. Urojenia, kłamstwa, nachalna propaganda lejąca się z telewizora, to wszytko powoduje, że politycy układu władzy żyją w swoistej bańce, innej rzeczywistości. Jarosław Kaczyński zapewne to rozumie i stąd zdarzyło mu się powiedzieć kilka słów prawdy. Być może skierowane były do głównie do jego zaufanych ludzi, ale dzięki internetowi możemy poznać je wszyscy.

Reklamy

Nie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy.” – w tym jednym zdaniu zawarta jest cała obłuda władzy. Dlatego tą wypowiedź powinien znać każdy wyborca w Polsce.

“Obłuda i kłamstwa są dla was chlebem powszednim: kłamaliście i kłamiecie.” – mówił niedawno w jednym ze swoich przemówień wicepremier Gliński. Dzisiaj już wiemy do kogo tak naprawdę kierował swoje słowa.

Poprzedni artykułGenerał ostrzega przed wojną z Rosją i osamotnieniem Polski. Stoimy u progu światowego konfliktu
Następny artykułTak rząd wydaje pieniądze na drogi lokalne. Miało być pięknie, jest jak zwykle