Ogromny protest w stolicy. Tysiące policjantów przeciwko polityce rządu

Takiego protestu jeszcze w historii Polski nie było. Policjanci, strażacy, strażnicy więzienni a nawet celnicy. Dzisiaj wszystkich połączył ogromny protest, który trwa właśnie na ulicach Warszawy. Żądają spełnienia obietnic dotyczących poprawy warunków pracy, emerytur i podwyżek. “Panie premierze, nie przeginaj pały” – napisali na jednym z transparentów.

A haseł jest o wiele więcej, wśród nich takie jak: Pragniemy przestać się wstydzić, Osadzony ma prawo do 21 diet, funkcjonariusz nie ma czasu zjeść, Nie róbcie z nas żebraków. Protestujący mają syreny, świece dymne i gwizdki. Centrum Warszawy jest w tej chwili całe zajęte przez służby, które protestują przeciwko polityce rządu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak się kończy obiecywanie i niedotrzymywanie słowa. Morawiecki nam za to zapłaci – komentowali protest policjanci protestujący pod Kancelarią Premiera.

fot. Twitter