Jutro czeka nas gorący dzień w polityce. PSL wystąpi z bardzo mocnym spotem.

Już jutro w południe PSL zaprezentuje spot reklamy, w którym główną rolę będzie pełnić mocne przesłanie do Polaków. Ludowcy nie ujawniają jeszcze szczegółów, ale wiadomo, że pojaw się w nim Władysław Kosiniak-Kamysz. Jest to on bardzo dobrze odbierany w społeczeństwie a najnowsze badania pokazują, że cieszy się on najwyższym zaufaniem ze wszystkich liderów opozycji.

Kosiniak-Kamysz ma wszystkie cechy, by stać najpoważniejszym konkurentem politycznym dla Jarosława Kaczyńskiego. Dał się poznać nie tylko jako odpowiedzialny mąż stanu w momentach najbardziej gorących dla polityki ale również jako człowiek zaangażowany w sprawy społeczne, któremu nie są obce sprawy zwykłych ludzi. Od kilku miesięcy podróżuje po Polsce i spotyka się z ludźmi, uważnie słuchając co mają do powiedzenia i obnażając hipokryzję i zakłamanie władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL ma też bardzo ciekawy program wyborczy, którego na próżno szukać u konkurentów. Między innymi emeryturę bez podatku, a więc realne podniesienie emerytur czy lekkie elektroniczne tornistry, co ludowcy zaczęli już wdrażać w niektórych gminach.

Strategia PSL wydaje się być trafiona, bo w czasie gdy PO i PiS pogrążyły się w sporze o taśmy Morawieckiego a premier unika odpowiedzi na kluczowe pytania, brakuje ważnego i mocnego przekazu politycznego, za którym Polacy mogliby podążyć.