PiS gwałtownie szuka sposobu, by zatrzymać spadające notowania. Wpadki Andrzeja Dudy z zakupem używanych fregat z Australii, fatalna sytuacja z podpisaniem dokumentów w USA, spowodowały panikę w szeregach partii władzy. Dlatego uruchomiona została kampania ocieplająca wizerunek prezydenta, którą spotkacie w niektórych mediach. Ale plan spin-doktorów może się nie powieść.

Wywiad z prezydentem, informacje o aktywności nauczycielskiej jego żony, dykteryjki z Pałacu Prezydenckiego. Takie materiały mają pomóc Andrzejowi Dudzie i PiS. Wizerunek prezydenta, mocno nadszarpnięty łamaniem konstytucji, wygłupy jego żony, która pląsała w Nowym Jorku czy wreszcie kompromitacja z podpisaniem ważnych dokumentów z Donaldem Trumpem na stojąco, powodują, że Andrzej Duda i PiS tracą w oczach społeczeństwa.

Reklamy

Kampania wizerunkowa miała być remedium na te problemy. Ale może się okazać, że zamiast ocieplać wizerunek, przypomni te wszystkie wpadki i złe decyzje. Warto bowiem wspomnieć, że Andrzejowi Dudzie zarzuca się łamanie konstytucji.

Poprzedni artykułGigantyczne zarobki w Kancelarii Prezydenta. A jego rzecznik twierdzi, że to … za mało!
Następny artykułPolska nie jest PiSu ani opozycji mówi Kosiniak-Kamysz. Bardzo mocny spot PSL