Dzisiaj prezydent Duda złamie postanowienia Sądu Najwyższego i powoła nowych sędziów. Tymczasem przed pałacem prezydenckim w Warszawie zgromadził się tłum osób, które witają przychodzących kandydatów na sędziów okrzykami „Hańba, hańba” oraz „Zdrajcy ojczyzny”.

Sytuacja, w której urzędujący prezydent z premedytacją i w pełni świadomie łamie postanowienia najwyższego organu sądowniczego w Polsce może być początkiem bardzo groźnej sytuacji anarchizacji życia w Polsce. Taki stan sprzyja zewnętrznym wrogom naszego kraju, bo osłabiony i nękany wewnętrznymi podziałami kraj jest bardziej podatny na wszelkie próby wpływania. Sytuacja odbija się również na gospodarce, gdzie notowane są coraz niższe inwestycje zagraniczne. Kapitał odpływa z Polski szukając bezpiecznych i stabilnych miejsc inwestowania.

Wkrótce może grozić nam ogromny kryzys, związany z działaniami władzy.

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
qwertyAnaOlafTadeuszJean Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jurko
Gość
Jurko

Miernoty będą sądzić. „Jaki pan, taki kram”. Zdrajcy.

bolko
Gość
bolko

Targowiczanie niszcza moja Ojczyznę

Jean
Gość
Jean

Tak niszczą Ojczyzne ale ulice są puste i prawie wszyscy z tym się zgadzają z tym co robi ta władza ! Inaczej tego nie można zrozumieć!!

Olaf
Gość
Olaf

Bez rewolucji sie nie obedzie ta wladza nie ma hamulcow sila przejmuja sadz bo chca byc bezkarni ich trzeba bedzie sila odsunac bo w demokratyczny sposob nie damy rady to banda sekta rydzyka

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Zdrajcy.

Tadeusz
Gość
Tadeusz

Zdrajcy

Ana
Gość
Ana

Nawet za cenę Trybunału Stanu musiał obsadzić tych sędziów, bo to ci co będą zatwierdzać prawidłowość wyborów. Więc teraz wszelkie przekręty i tak będą już pobłogosławione i zatwierdzone. Reszta ich nie obchodzi. Jednak sfałszowane wybory im nie pomogą gdy wnerwiony podwyżkami lud wyjdzie na ulice. Dojdzie jak nic do rozlewu krwi. Jaruzelski nas przed tym uchronił, kaczyński dokończy dzieła.

qwerty
Gość
qwerty

duda to zdrajca narodu polskiego. Powinien siedzieć w kiciu. Brak demokracji. Ogłaszam stan wojenny w polsce i wypowiadam wojnę z rządem. W moim fachu przestaje obsługiwać ludzi z PIS. Ojj będzie cienko.