[Counter-Box id="1"]

To niewiarygodne, żeby wicepremier europejskiego kraju w XXI wieku posługiwał się hasłami, które bardziej pasują do okresu przed drugą wojną światową i do ugrupowań politycznych, które dawno powinny zniknąć z publicznego obiegu. “Przydałoby się, żeby Lidl był polski” – mówił Gliński w dzisiejszym wywiadzie w RMF FM. Te szokujące słowa wywołały prawdziwą burzę.

To co PiS nazywa repolonizacją, to tak naprawdę ordynarna nacjonalizacja majątku, czyli przejmowanie prywatnych firm oraz instytucji przez państwo. Po co? Być może po to, by mieć miejsca dla swoich rodzin i znajomych królika, których wsadza się na różne stanowiska i daje zarabiać miliony, co pokazał Miłosz Motyka z @nowePSL w swojej akcji #SamiSwoi.

Reklamy

Słowa o nacjonalizacja firmy, która zainwestowała w Polsce ogromne pieniądze, sprzedaje dużo polskich produktów, zatrudnia dziesiątki tysięcy ludzi i spowodowała, że zakupy są dla społeczeństwa po prostu przystępniejsze, są oburzające. Zastanawia mentalność wicepremiera, kompletny brak odpowiedzialności oraz znajomości realiów gospodarki.

Panie wicepremierze, niech pan się już lepiej zajmie kulturą.

 

Poprzedni artykułKto zarobi na pomniku Kaczyńskiego w Warszawie? Absurdalna kwota 2 mln złotych
Następny artykułJakub Stefaniak ujawnia pismo o gigantycznych podwyżkach cen energii. Pisowskie media natychmiast go zaatakowały