[Counter-Box id="1"]

Marek Suski z PiS nie ma zbyt dużego pojęcia o lotnictwie, ale nie przeszkodziło to mu w absurdalny sposób uzasadniać kwestie lotniska w Radomiu, które układ władzy chce reaktywować. “Większość Polaków lata na południe Europy czy też do krajów afrykańskich, czyli lotnisko położone na południe od Warszawy, jest bardzo dogodne dla przewoźników i dla pasażerów.” – powiedział Suski.

Trudno o większą bzdurę. Gdyby ktoś się odważył iść tokiem rozumowania posła, to należałoby zbudować lotnisko w Ciechanowie, dla lotów na północ, lotnisko w Łowiczu dla lotów na zachód i lotnisko w Siedlcach dla lotów na wschód. I to w zasadzie powinien być jedyny komentarz do tego typu wypowiedzi.

Reklamy

Lotnisko w Radomiu nie ma żadnego sensu, poza… sensem dla układu radomskiego. Działacze, ich pociotki, koledzy oraz rodziny na wielkiej idiotycznej inwestycji, którą proponuje Suski na pewno świetnie się ustawią. PiS chce najwyraźniej zmienić Polskę w lotniczą pustynię, bo komercyjne linie lotnicze nie będą z tego lotniska latać.

Na lotach z Radomia często nie było ani jednego pasażera. Warto sobie zadać pytanie dlaczego i bynajmniej nie chodzi o brak atrakcyjnych kierunków. Panie pośle, mądrzy ludzie wypowiadają się wtedy, gdzie się na czymś znają a z pokorą milczą, gdy wiedzy im brak.

Poprzedni artykułSama KO nie wystarczy, żeby powstrzymać PiS. Głosujcie na PSL – apeluje Kosiniak-Kamysz
Następny artykułSędziowie jednoznaczni. Trybunał Stanu dla prezydenta Dudy?