Policjanci upokorzeni i wściekli na PiS? Kazano im pilnować plakatów wyborczych

W Radomiu trwa akcja pilnowania przez policjantów z wydziału kryminalnego banerów wyborczych PiS. Sami mundurowi nie ukrywają wściekłości, bo oddelegowanie ich do takich zadań to zmniejszanie bezpieczeństwa mieszkańców i wydłużanie spraw prowadzonych przez Policję informuje Gazeta Wyborcza. Polecenie pilnowania banerów mieli wydać naczelnicy wydziałów ale wszyscy wiedzą, że przyszło z samej góry.

Strach, który widoczny jest w wielu działaniach PiS, tutaj przyjął zupełnie nową formę, wcześniej chyba nieznaną w cywilizowanym świecie. Jak można wpaść na tak idiotyczny pomysł jak pilnowanie banerów. Z jednej strony jest to upokorzenie i powód do frustracji dla funkcjonariuszy Policji, bo nie po to się kształcili i wiele lat służyli, żeby zajmować się czyimiś banerami. Z drugiej zaś można się zastanawiać czego tak się PiS naprawdę boi? Tego, że społeczeństwo ma już ich dość?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Idiotyczną akcję policjanci gorzko komentują na zamkniętym forum policyjnym a władza może być pewna, że straciła kolejne głosy, na które jeszcze niedawno mogła liczyć.

źródło: Gazeta Wyborcza