W Radomiu trwa akcja pilnowania przez policjantów z wydziału kryminalnego banerów wyborczych PiS. Sami mundurowi nie ukrywają wściekłości, bo oddelegowanie ich do takich zadań to zmniejszanie bezpieczeństwa mieszkańców i wydłużanie spraw prowadzonych przez Policję informuje Gazeta Wyborcza. Polecenie pilnowania banerów mieli wydać naczelnicy wydziałów ale wszyscy wiedzą, że przyszło z samej góry.

Strach, który widoczny jest w wielu działaniach PiS, tutaj przyjął zupełnie nową formę, wcześniej chyba nieznaną w cywilizowanym świecie. Jak można wpaść na tak idiotyczny pomysł jak pilnowanie banerów. Z jednej strony jest to upokorzenie i powód do frustracji dla funkcjonariuszy Policji, bo nie po to się kształcili i wiele lat służyli, żeby zajmować się czyimiś banerami. Z drugiej zaś można się zastanawiać czego tak się PiS naprawdę boi? Tego, że społeczeństwo ma już ich dość?

Idiotyczną akcję policjanci gorzko komentują na zamkniętym forum policyjnym a władza może być pewna, że straciła kolejne głosy, na które jeszcze niedawno mogła liczyć.

Reklamy

źródło: Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułIdziesz na wybory? Musisz to przeczytać
Następny artykułPoważne kłopoty Kornela Morawieckiego. Znowu chodzi o pieniądze