„Ciężko mi przywyknąć do tego, że kobiety mogą być inteligentne”. Kandydat PiS tłumaczy się z wpisu

W sieci nic nie ginie.

– Ciężko mi przywyknąć do tego, że kobiety są mogą być inteligentne. Jednak trzy lata studiowałem administrację – napisał Adrian Bodejko, kandydat PiS do Rady Miasta Hrubieszów. Wpis pochodzi sprzed lat, a odnalazł go Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Gdy wybuchł skandal kandydat PiS zaczął tłumaczyć się, że jest to wyrwany z kontekstu żart, który pochodzi z prywatnej konwersacji studentów I roku prawa.

– Zażartowałem tam, że muszę się przyzwyczaić do inteligentnych kobiet, ponieważ trzy lata studiowałem administrację. Głupi żart, na szczęście moi znajomi z administracji wiedzą, że moje poczucie humoru jest dosyć ciężkie, tak samo jak wiedzą o tym księża, moi znajomi, przyjaciele, rodzina – tłumaczy się polityk PiS. – Muszę zmienić numer telefonu przez jeden głupi żart. To jest nauczka na całe życie, żeby nie mówić rzeczy, które nie zostaną dobrze zrozumiane przez ludzi, którzy mnie nie znają – dodaje.

Źródło: Gazeta.pl