PiS kontra Warszawiacy.

– Jeżeli wygra Rafał Trzaskowski, to nic się w Warszawie nie zmieni. Polityk PO będzie nadal śpiącym królewiczem, a za niego będzie rządził układ Kierwińskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz – stwierdził wiceminister Patryk Jaki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy. Jak przekonywał kandydat PiS stowarzyszenie Miasto Jest Nasze „jest dogadane” z Platformą Obywatelską w Warszawie.

Reklamy

Na słowa opolskiego polityka szybko zareagowało stowarzyszenie Miasto Jest Nasze i pozwało Jakiego w trybie wyborczym. – To jest dyskredytacja naszego komitetu wyborczego. Patryk Jaki próbuje nam odebrać autentyczność i wpłynąć na wynik wyborczy. Powstaliśmy na sprzeciwie wobec 10 lat rządów Platformy w Warszawie. To my ujawniliśmy aferę reprywatyzacyjną, nie Patryk Jaki. Przypisywanie nam łatki i doklejanie gęby cichego koalicjanta Platformy jest szkalowaniem dobrego imienia naszego komitetu – stwierdził rzecznik stowarzyszenia – Jan Popławski.

Oprócz przeprosin stowarzyszenie domaga się od opolskiego wiceministra dokonania wpłaty na konto fundacji Polska Gościnność.

Źródło: Wirtualna Polska

Poprzedni artykuł„Ciężko mi przywyknąć do tego, że kobiety mogą być inteligentne”. Kandydat PiS tłumaczy się z wpisu
Następny artykułKler będzie agitować? Burza wokół niedzielnego psalmu