[Counter-Box id="1"]

Wśród bardzo wielu ciekawych propozycji, związanych z wyborami samorządowymi, najbardziej potrzebną i przydatną społecznie ofertę dla mieszkańców przedstawiło PSL. Ludowcy od dłuższego czasu wskazują na problem ciężkich tornistrów, chaos w szkole oraz ciężką sytuację nauczycieli i przedstawili bardzo ciekawe rozwiązanie – iTornister. Tablet dla z bezpiecznym internetem oraz podręcznikami dla dzieci i nauczycieli, który rozwiązuje wiele problemów polskiej szkoły.

Ludowcy nie tylko proponują to rozwiązanie, ale zaczęli już jego wdrażanie w niektórych gminach w Polsce. Rozwiązanie funkcjonuje między innymi w Drobinie w województwie mazowieckim. Uczniowie używają tabletów w szkole i w domu, co pozwala zredukować wagę tornistrów do minimum. Jednocześnie korzystają też z tradycyjnych książek. Lekcje z tabletami mogą odbywać się także poza szkołą a jeśli któryś uczeń jest chory, może łączyć się interaktywnie ze szkołą.

Reklamy

PSL wyrasta ostatnio na najbardziej innowacyjną partię w Polsce. Chyba nikt nie poświęca też tyle uwagi rozwojowi nauczycieli, dla których partia proponuje program wsparcia i rozwoju. Dobrze by było, żeby w obliczu bałaganu, chaosu i pracy na dwie zmiany w szkołach, które wprowadziły rządy PiS, także pozostałe partie zainteresowały się propozycjami ludowców i podjęły wspólny wysiłek na rzecz budowy lepszej przyszłości naszych dzieci.

Bo Polska nie ma nic cenniejszego, niż nasze dzieci i wnuki. Warto zapewnić im jak najlepszą przyszłość.

Poprzedni artykułRządowa telewizja atakuje przed ciszą wyborczą. „Przebiliście Urbana”
Następny artykułTo ostatnie chwile Morawieckiego jako premiera? Wszystko zależy od wyniku wyborów