[Counter-Box id="1"]

W niektórych miejscach w kraju pojawiły się plakaty z Mateuszem Morawieckim, bankierem i hasłem “Plan Morawieckiego – Miska Ryżu Plus” oraz dopiskiem “Ty zapie***asz za miskę ryżu a PiS bierze miliony”. Pod spodem widać też logo PiS z podpisem “Pycha i Szmal”. To bezpośredni rezultat pojawienia się tak zwanych taśm Morawieckiego, czyli nagrań z kompromitującymi wypowiedziami premiera z restauracji Sowa&Przyjaciele.

Końcówka kampanii wyborczej do samorządu obfituje jak widać w zaskakujące materiały a pomysłowość w pokazywaniu prawdziwej twarzy polityków nie zna granic. Mateusz Morawiecki, jako były bankowiec, z milionami na koncie i twarz PiS, jest szczególnie chętnie wybierany jako obiekt tego typu kampanii.

Reklamy

Podobnie było z nagraniem na temat Roberta Kubicy. Morawiecki mówił, że “Kubica na szczęście złamał rękę.” Internauci szybko mu to wypomnieli:

Poprzedni artykułPierwsza rocznica samospalenia Piotra Szczęsnego, protestującego przeciwko rządom PiS. Zwykły, szary człowiek.
Następny artykułŻadnej zemsty, żadnych negatywnych emocji. Internauci przypominają obietnice Kaczyńskiego przed wyborami