Program PiS “Za życiem” nie zadziałał. Ciężko chore dziecko bez pomocy

Dzisiejszy Fakt przytacza historię rodziny, w której urodziło się ciężko chore dziecko. Beata Szydło zapowiadał, że rodziny dotknięte taką tragedią otrzymają wsparcie finansowe. To bardzo poważna kwota, aż 4 tysiące złotych jednorazowo. Jednak w przypadku rodziny opisanej przez dziennikarzy, okazało się, że pomoc nie przysługuje. Dlaczego? Bo polscy lekarzy nie potrafili zdiagnozować choroby a rodzice uzyskali pomoc dopiero w Niemczech a upłynął czas, w jakim można składać wnioski.

To prawdziwy obraz pomysłów i projektów PiS. Wiele z nich jest niedopracowanych, zawiera luki i nie rozwiązuje prawdziwych problemów ludzi. Program “Za życiem” był szeroko reklamowany przez PiS. W sprawie dziecka opisanego w Fakcie interweniował nawet jeden z posłów tego ugrupowania – bez rezultatu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Byle jakość stanowienia prawa, brak empatii, pozór obietnic. Wygląda na to, że mamy państwo teoretyczne, które zwykłych ludzi kompletnie nie szanuje.  Diagnoza Bartłomieja Sienkiewicza jest nadzwyczaj trafna.