Dziennikarz kontra dobra zmiana.

– PiS oszukuje nas z wyborów na wybory w sprawach kluczowych jak aborcja, islamizacja, podatki. Z jakiej racji mamy się poddawać szantażowi “przed wyborami morda w kubeł, bo wygrają gorsi” ? Skoro my posłusznie chodzimy do wyborów bez względu na to ile razy nas zrobili w konia, to oni nie mają żadnego powodu, by dotrzymywać obietnic. Sami ich uczymy, że jesteśmy frajerami, którym można obiecywać, a potem olać – napisał na swojej stronie internetowej popularny podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski.

Reklamy

Po ogłoszeniu wyników wyborów na występującego w TVP podróżnika posypały się gromy ze strony wspierających PiS dziennikarzy, komentatorów i polityków za jego słowa o „PiSlamizacji”. Podróżnik wielokrotnie zwracał uwagę, że partia Jarosława Kaczyńskiego, wbrew przedwyborczym zapewnieniom, sprowadza do Polski migrantów – często z krajów islamskich.

– PiSlamizację uważam za największe z obecnych zagrożeń. Gdyby PiS mówił o tej sprawie uczciwie, wówczas pewnie wynik wyborczy mieliby lepszy. Postanowili milczeć, jak groby – zaznaczył dziennikarz.

Źródło: Cejrowski.com

Poprzedni artykułPSL: Koalicja z PiS to byłby gigantyczny błąd
Następny artykułCórka generała jednak z mandatem? Jaruzelska: Poczekajmy do ogłoszenia oficjalnych wyborów