[Counter-Box id="1"]

Mecenas o powyborczej sytuacji politycznej.

– Osobiście uważam, że ludowcy powinni dołączyć do Koalicji Obywatelskiej i do wyborów powinna pójść KO-PSL. Taka koalicja ma szansę wygrać następne wybory i stworzyć stabilny rząd. Wybory samorządowe pokazały bowiem, że KO i PSL biorą razem większość mandatów. Niech tak będzie i w 2019 – stwierdził były wicepremier mec. Roman Giertych.

Reklamy

Według właściciela jednej z najskuteczniejszych warszawskich kancelarii „każdy dziś kto atakuje Schetynę lub Tuska, który wydziwia nad tym lub innym elementem (nie mówię tutaj o rzetelnej krytyce), albo który próbuje tworzyć po stronie opozycji nową inicjatywę jest zwyczajnie poplecznikiem Jarosława Kaczyńskiego”.

– Może być też zwykłym narzędziem PiS, w przypadku, gdy jego działania są podyktowane strachem przed czymś lub korupcją polityczną. A może być użytecznym głupcem, ale konsekwencje są identyczne – zaznaczył mec. Giertych.

– Długo jeszcze będą trwały analizy wyborów, ale jedno jest pewne. Po stronie opozycji jest tylko jedna formacja zdolna wygrać z PiS i jest to formacja Grzegorza Schetyny, a jedynym kandydatem wskazywanym przez Schetynę jako naturalny kandydat opozycji na Prezydenta RP jest Donald Tusk – podkreślił adwokat.

Źródło: Facebook / Roman Giertych

Poprzedni artykułBegergate 2? „PiS wykonuje telefony z propozycjami korupcji politycznej”
Następny artykułKukiz o stracie posła: Szkoda go, sam siebie skazał na niebyt