W dniu wczorajszym Piotr Babinetz, poseł PiS, kierując Oplem Insignia, potrącił dwoje chłopców prowadzących rowery na poboczu drogi w miejscowości Zmiennica w powiecie brzozowskim, podał portal rzeszow-news.pl. Policja twierdzi, że poseł był trzeźwy ale badania alkomatem na miejscu zdarzenia nie wykonano. To kolejne zdarzenie drogowe z udziałem polityków PiS w ostatnim czasie.

Według pierwszych informacji, na miejscu zdarzenia nie zbadano posła alkomatem. Jednak później rzecznik policji stwierdził, że poseł nie był pod wpływem alkoholu. To jednak nie tłumaczy dlaczego doszło do wypadku i co spowodowało, że najechał na dzieci.

Reklamy

Obrażenia chłopców nie są zbyt groźne, ale cała sytuacja mogła skończyć się tragicznie. W okresie jesienno-zimowym na drogach bywa wyjątkowo niebezpiecznie i każdy kierowca powinien zachować szczególną ostrożność.

Członkowie PiS mają wyraźnego pecha do zdarzeń drogowych. To już kolejny wypadek z udziałem członka tej partii w krótkim czasie. Kilka dni temu doszło do poważnej stłuczki z udziałem byłej premier, Beaty Szydło.

Poprzedni artykułKosiniak-Kamysz wygrał w plebiscycie “Mistrz Riposty 2018”
Następny artykułKaczyński zaprzecza, że PiS szykuje wyjście Polski z UE. Wcześniej też opowiadał różne rzeczy?