Kosiniak-Kamysz wygrał w plebiscycie “Mistrz Riposty 2018”

W plebiscycie stacji TVN24 “Mistrz Riposty 2018” zwyciężył Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL. Doceniono jego barwne wypowiedzi, porównania oraz metafory. Jednym z nagrań, przywołanych w materiale o nagrodzie, był zapis kongresu ludowców w Kraśniku, w czasie którego Kosiniak-Kamysz rozpoczynał kampanię, zdejmując marynarkę i zakasując rękawy.

Wygrana nie jest zaskoczeniem. Władysław Kosiniak-Kamysz jest jednym z najlepiej ocenianych polityków. Regularnie zdobywa najwyższe oceny w rankingu zaufania. W najnowszym wygrał między innymi z Andrzejem Dudą i Donaldem Tuskiem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W plebiscycie można było głosować można za pośrednictwem SMS-ów. W tegorocznej edycji nominowani zostali: Jarosław Kaczyński, Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz, Joanna Scheuring-Wielgus, Marek Jakubiak, Rafał Trzaskowski, Patryk Jaki, Grzegorz Długi, Ryszard Petru, Andrzej Duda, Borys Budka, Piotr Gliński, Beata Szydło, Ryszard Terlecki, Małgorzata Wassermann, Mateusz Morawiecki, Krystyna Pawłowicz, Stanisław Piotrowicz, Antoni Macierewicz, Jarosław Gowin.

z materiałem TVN24 można zapoznać się tutaj.