Krzysztof Luft ostro o Kaczyńskim: Dziwak z Żoliborza

kaczynski

Krzysztof Luft ostro skrytykował Jarosława Kaczyńskiego. “Ten dziwak z Żoliborza, w czasie kiedy rządzili ci “przeciwnicy”, nie tylko przez 8 lat nie uczestniczył w państwowych uroczystościach rocznicy niepodległości i święta 3 maja ale również odmawiał udziału w posiedzeniach Rady Bezpieczeństwa Narodowego” napisał.

Komentarz Krzysztofa Lufta odnosi się do absurdalnej wypowiedzi Kaczyńskiego, w której próbuje on zarzucać opozycji brak woli współpracy czy niechęć do świętowania niepodległości. Nic więc dziwnego, że spotkała się z ostrą reakcją sceny politycznej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Swoją drogą prezes PiS musi chyba przeżywać ciężkie chwile. Wewnętrzna sytuacja w jego parti po przegranych wyborach samorządowych jest wyjątkowo napięta a kłótnie pomiędzy poszczególnymi stronnictwami mogą spowodować, że część osób rozważa przejście właśnie do opozycji. Wiedza, którą dysponują, może być dla układu władzy zabójcza.