Giertych: Dzisiaj afera Amber Gold się skończyła

Upadek PiS.

– Dzisiaj afera Amber Gold się skończyła. Można powiedzieć symbolicznie. Nie ma nic. Z całego tego wystąpienia, z tych materiałów tajnych, co na końcu się objawiło? Że była jakaś piramida finansowa i że jej twórca siedzi w więzieniu – powiedział mec. Roman Giertych na antenie TVN24. Właściciel jednej z najskuteczniejszych warszawskich kancelarii zwrócił też uwagę na zachowanie członków pisowskiej komisji. – Członkowie komisji byli nieporadni, Tusk bawił się z nimi jak kot z myszką. Odniosłem wrażenie, że chwilami był zażenowany – ocenił były wicepremier.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Według mecenasa PiS przez lata wykorzystywał aferę i komisję w celach politycznych. – Pani Małgorzata (Wasserman – red.) ma pasmo sukcesów. Wczoraj pokonana, a dzisiaj dla odmiany zmiażdżona. Na koniec komisji Donald Tusk powinien szarmancko podarować pani przewodniczącej paczkę chusteczek. Bez wątpienia przydadzą się – dodał adwokat na Twitterze.

Źródło: Twitter / TVN 24