Komendant Główny apeluje do Policjantów: Nie dopuśćmy do tego, by na ulicach zaczęli rządzić bandyci

Źródło: Polska Policja

Chaos w Policji.

Ogólnopolski strajk Policji wywołuje coraz większe problemy kierownictwa. Komendant Główny napisał do funkcjonariuszy list, w którym apeluje, by wrócili do pracy. – Osobiście będę walczył o każdą złotówkę dla Was, aby w kolejnych etapach podwyżki zapewniły godne życie każdemu, kto nosi policyjny mundur – czytamy w liście  Jarosława Szymczyka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Z perspektywy doświadczeń i dzisiejszego postrzegania polskiej Policji jako kręgosłupa bezpieczeństwa wewnętrznego Polski chcę podkreślić, że zawsze będę z policjantami i zawsze będę ich wspierał i podejmował wszelkie możliwe działania dla poprawy ich sytuacji – obiecuje Komendant Główny.

– Wszystkim tym, którzy dzisiaj chorują życzę nabrania sił, aby mogli nieść pomoc w sytuacjach kiedy zagrożone jest życie i zdrowie Koleżanek i Kolegów pełniących służbę dla drugiego człowieka – dodał Szymczyk, nawiązując do fali zwolnień lekarskich.

Źródło: Onet / Polska Policja