Komendant Główny apeluje do Policjantów: Nie dopuśćmy do tego, by na ulicach zaczęli rządzić bandyci

Chaos w Policji.

Ogólnopolski strajk Policji wywołuje coraz większe problemy kierownictwa. Komendant Główny napisał do funkcjonariuszy list, w którym apeluje, by wrócili do pracy. – Osobiście będę walczył o każdą złotówkę dla Was, aby w kolejnych etapach podwyżki zapewniły godne życie każdemu, kto nosi policyjny mundur – czytamy w liście  Jarosława Szymczyka.

– Z perspektywy doświadczeń i dzisiejszego postrzegania polskiej Policji jako kręgosłupa bezpieczeństwa wewnętrznego Polski chcę podkreślić, że zawsze będę z policjantami i zawsze będę ich wspierał i podejmował wszelkie możliwe działania dla poprawy ich sytuacji – obiecuje Komendant Główny.

– Wszystkim tym, którzy dzisiaj chorują życzę nabrania sił, aby mogli nieść pomoc w sytuacjach kiedy zagrożone jest życie i zdrowie Koleżanek i Kolegów pełniących służbę dla drugiego człowieka – dodał Szymczyk, nawiązując do fali zwolnień lekarskich.

Źródło: Onet / Polska Policja

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Henrykjoanna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
joanna
Gość
joanna

SAMI TEGO CHCIELIŚCIE PIS ZWOLENNICY

Henryk
Gość
Henryk

Komendant Główny policji nie naraża swego życia z bandziorami i nie ma do czynienia a zarobek ma, aby godnie żuć. To ci policjanci, co swoje rzycie narażają też chcą godnie rzyć i ich prace doceniono a nie wykorzystywano. Niech zarabiają tak jak to powiedziała Beata Szydło jesteśmy w unii to zarobki niech będą unijne i zapłacie tak jak na to zasługujemy w policji tak ja się wypowiedziała Szydło a nie ze starego portfela ochłapy. Docencie policjantów to nie będziecie mieli takiego problemu, bo traktujecie ich jak ochłapy a sam o siebie się boji i żeby za darmo takiego kurdupla pilnowali,… Czytaj więcej »