Kompromitacja Bartosza Kownackiego. W czasie obrad komisji śledczej Amber Gold bawił się telefonem

Nie milkną echa przesłuchania Donalda Tuska. Były premier obnażył hipokryzję i zakłamanie pisowskiej narracji. Jego przesłuchanie ujawniło też bardzo brzydką twarz niektórych członków komisji. Jak bardzo trzeba nie mieć wyczucia, ogłady i kultury by w czasie przesłuchiwania świadka śledczą wrzucać do internetu memy, obrażające tego właśnie świadka? Takim właśnie zachowaniem popisał się Bartosz Kownacki. Skompromitował nie tylko siebie, ale też całą pisowską komisję śledczą.

Wczoraj wszyscy Polacy mogli się przekonać na własne oczy, że tak naprawdę nie chodzi o poszkodowanych w aferze, ale o to, by prowadzić swojego rodzaju pisowski teatrzyk, pełen chamstwa i prymitywnych odzywek. Bartosz Kownacki otrzymuje od nas, jako od społeczeństwa, dużo pieniędzy za swoją pracę. Wczoraj pokazał, że nie traktuje swoich obowiązków poważnie. A wobec tego także nas, jako zleceniodawców – obywateli tego kraju, w jakiś sposób również. Przykre, ale czego się spodziewać po tego typu ludziach?

Praca w komisji śledczej to nie jest zabawa. Nawet jeśli nie szanuje się ludzi poszkodowanych w tej aferze czy nie szanuje pan swoich przeciwników, to obowiązuje minimum kultury i zasad. Tylko tego nie uczą na partyjnych kursach, to się wynosi z domu, ze środowiska.

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WladysławCECH48kalinaJagabolko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bolko
Gość
bolko

to prostak, francuzów chciał uczyć jeść widelcem, teraz obraża nas Poaków w osobie pana Tuska. Wię wiemy co robić, rezac ich na kartach do głosowania, a na drugi dzień aresztować i rozliczać

CECH48
Gość
CECH48

cały pis jest z kulturą na bakier

Jaga
Gość
Jaga

🙃 brak taktu i kultury BK nie dorasta do pięt
DT i nie tylko🤗

kalina
Gość
kalina

„Frankfuter Allgemeine Zeitung”: Bartosz Kownacki współpracował z prorosyjskimi nacjonalistami Data publikacji: 17.02.2018, 02:57 Ostatnia aktualizacja: 17.02.2018, 02:57 maw Bartosz Kownacki, wiceminister obrony narodowej i najbliższy współpracownik Antoniego Macierewicza miał powiązania z prorosyjskim think tankiem Zmiana – pisze niemiecki dziennik. Brał m.in. udział w obserwacji wyborów w Rosji, organizowanej przez założyciela Zmiany, Mateusza Piskorskiego. Czy te związki Kownackiego nie są paradoksalne? – zastanawia się „FAZ”. I odpowiada: tylko pozornie. Kownacki odniósł się już do rewelacji dziennika i w odpowiedzi zaatakował „FAZ” Na stronie rosyjskiej Centralnej Komisji Wyborczej można znaleźć informację, że Kownacki z towarzyszami byli obserwatorami „z ramienia organizacji pozarządowych”. „Rzut… Czytaj więcej »

CECH48
Gość
CECH48

taka sztuka jak KOwnacki to za grosz nie ma kultury

Wladysław
Gość
Wladysław

nie ma co się męczyć facet nic nie wart