Strażacy w całej Polsce zaczynają masowo „chorować”. To efekt akcji protestacyjnej, której celem jest polepszenie warunków pracy i płacy. Straż Pożarna jest jedną z gorzej opłacanych służb mundurowych w Polsce. Swoją chorobę strażacy nazywają „Czerwonka” i jak sami mówią jest to zmutowany wirus „Psiej grypy”, która dotknęła policjantów. Żarty żartami, ale sytuacja staje się coraz poważniejsza w PiS nie ma na razie pomysłu jak rozwiązać kryzysową sytuację.

Komendant Państwowej Straży Pożarnej jest w tej sytuacji bezradny – zażądał dostarczania codziennych raportów o absencji strażaków. Miarą problemów partii Kaczyńskiego jest na przykład dzisiejszy czas oczekiwania na przyjazd patrolu policji w Warszawie – do stłuczki. Komenda stołeczna określa go na 5 do 6 godzin, bo na ulicach są tylko dwa samochody patrolowe.

Reklamy

Protest policjantów i strażaków ciągle rozszerza swój zasięg. Akcję protestacyjną planują kolejne grupy społeczne. Tak się kończy nieodpowiedzialna polityka obietnic bez pokrycia.

źródło: RMF FM

Poprzedni artykułInternauci przypominają słowa Lecha Kaczyńskiego do ludzi. „Spieprzaj dziadu”
Następny artykuł!!! 822 AFERY PiS i Solidarnej Polski: 27.11.2022 r. | Udostępnij i skomentuj !!!