Porzucił rodzinę, wybił zęby partnerce. Jest twarzą spotu o 100-leciu niepodległości Polski

Czy PiS nie potrafi żyć bez wpadek i kompromitacji? Mel Gibson nie tylko porzucił swoją wielodzietną rodzinę, wybił zęby swojej partnerce, groził jej też śmiercią. Taki facet nigdy nie powinien promować Polski na świecie – piszą internauci, komentując spot reklamowy, przygotowany przez Polską Fundację Narodową. Zabrakło wyobraźni czy wiedzy? A może partia przy władzy nie przejmuje się takimi drobiazgami, bo ma w swoich szeregach ludzi, którzy podobnie traktują kobiety?

Problemy Gibsona z prawem rozpoczęły się w 2006 roku, kiedy został zatrzymany w Los Angeles za prowadzenie auta po pijanemu. Co ciekawe, jego małżeństwo uchodziło za bardzo zgodne. Dzień po aresztowaniu Mela Gibsona, rozstali się a żona wniosła pozew o rozwód. Media informowały o kolejnych awanturach i ekscesach. Mel Gibson, który deklaruje siebie jako katolika, podczas kłótni z kochanką wybił jej dwa zęby. Groził jej śmiercią pistoletem. Groziło mu za to kilka lat więzienia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Los kobiet najwyraźniej mało obchodzi przynajmniej niektórych polityków PiS. Bardzo głośna była sprawa radnego z Bydgoszczy, który znęcał się nad żoną. “Jesteś debilem skończonym, no to k…a wypierdalaj. Nienawidzę Cię.” – słychać na szokującej taśmie. Były radny bił żonę tylko w nocy. Poniższe nagranie jest wstrząsające!

Głośna jest też sprawa Łukasza Zbonikowskiego, nazywanego przez media “seksposłem”. Oskarżany jest o grożenie żonie, zdradzanie jej, a nawet używanie wobec niej przemocy. Media ujawniły szokujące poglądy tego posła PiS: “żona ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba.

Kolejny poseł PiS, Stanisław Pięta, również kreował się na gorliwego katolika. Do czasu, gdy poznał Izabelę Pęk, modelkę. Ujawniła ona niedawno, że Pięta “od pierwszego dnia naciskał na seks. Poza tym traktował mnie jak rzecz i robił to co chciał.” Głośno było o Piotrze Masłowskim, radnym PiS ze Śląska. Policję zawiadomiła żona radnego. Miał pobić ją oraz ich wspólne, 10-letnie dziecko.

Szkoda, że 100-lecie niepodległości Polski okazuje się być nieprzemyślane, organizowane w ostatniej chwili i pełne nieprzyjemnych niespodzianek. Kto wie, co jeszcze jest przed nami ukrywane.

źródło: Gala, Radio Zet, CNN