Korwin: Polska nie jest niepodległa, niepodległa była PRL

Były europoseł znów szokuje.

– Polska obecnie nie jest niepodległa. Niepodległa była PRL, bo ustawy powstawały nie w Moskwie, tylko w Warszawie – w gmachu KC. A dziś? Powstają w Brukseli. Jesteśmy tylko częścią państwa o nazwie Unia Europejska – naszą stolicą jest Bruksela. Z powodu podpisania przez Lecha Kaczyńskiego traktatu lizbońskiego III RP utraciła suwerenność – przekonuje były europoseł Janusz Korwin-Mikke.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Były kandydat na prezydenta Warszawy, prezes partii Wolność dodał, że dziwi się narodowcom, świętującym 11 listopada, kiedy to przekazano władzę „największemu wrogowi Romana Dmowskiego”. Problemy obecnej Rzeczpospolitej Korwin upatruje w Magdalence, gdzie zasiedli „tzw. reformatorzy z PZPR i „opozycja”, czyli ludzie zaproszeni przez gen. Kiszczaka. Nie przez Reagana, Gorbaczowa, ONZ, tylko Kiszczaka. Jego agenci”.

Źródło: Rzeczpospolita