To niewiarygodne, ale rząd nadal nie wypłacił premii siatkarzom

Mistrzostwo świata siatkarzy, zdjęcia z politykami PiS i obietnica wypłaty milionowych premii. Na razie na obietnicach się skończyło a siatkarze nadal czekają na pieniądze. Dlaczego? Bo minister sportu bo się, że jak wypłaci tak duże pieniądze siatkarzom, to inni zawodnicy też będą po nie przychodzić wraz z sukcesami. Ale chyba o to chodzi, prawda? Od czego w ogóle jest to ministerstwo?

Premier Morawiecki bardzo chętnie sobie robił zdjęcia z siatkarzami, chociaż jak widać z utrwalonej miny zawodnicy nie byli najbardziej szczęśliwi. Czemu więc premier nie potrafi wyegzekwować prostej rzeczy od ministra? Czyżby nie miał na niego wpływu?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sport trzeba wspierać, bo Polska zbyt wielu sukcesów nie odnosi. Szkoda, że złoci medaliści dali się tak wykorzystać przez polityczne zagrywki. Wstyd!

źródło: Wirtualna Polska