Afera KNF: Dziennikarze mają film z przedstawicielami Nadzoru Finansowego

Źródło: Twitter

Kogo pogrąży nowe nagranie?

Do mediów trafiło co najmniej jedno nagranie wideo z udziałem przedstawicieli KNF. Jako pierwszy kadrem z niego podzielił się dziennikarz Onetu Kamil Dziubka. – Jest wideo z nagrania kolejnej rozmowy z udziałem byłego szefa KNF Marka Chrzanowskiego. Poniżej stopklatka – napisał na Twitterze, załączając zdjęcie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To najpewniej nagranie, o którym mówił mec. Roman Giertych, pełnomocnik biznesmena Leszka Czarneckiego. Miałoby to być nagranie z jednego ze spotkań, na którym przedstawiciele KNF mieli naciskać na szefa Getin Noble Banku i składać mu podejrzane propozycje.

– W poniedziałek złożę w prokuraturze nagranie rozmowy Leszka Czarneckiego z Markiem Chrzanowskim i innymi przedstawicielami KNF, które zostało zrobione w lipcu br. (…) Na taśmie słychać i widać (to nagranie video), jak przedstawiciele urzędu państwowego bez żenady potwierdzają, że wiedzą o planie przejęcia banku za złotówkę – zapowiadał mec. Giertych.

Źródło: Twitter / Onet