TVP ocenzurowała podpalenie flagi UE przez Cejrowskiego

Źródło: TVP

Spece od nożyczek.

TVP wycięła z programu „Minęła 20” fragment, na którym podróżnik Wojciech Cejrowski pali flagę Unii Europejskiej. Sprawa się wydała, bo pełen materiał opublikował sam Cejrowski, na swoim kanale na YouTube.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W nagraniu całego czwartkowego odcinka „Minęła 20 dostępnym w serwisie VoD.TVP.pl widać, że na wysokości dokładnie 20:01 minuty trwania programu wycięto ten fragment. Za to Wojciech Cejrowski na swoim kanale youtube’owym zamieścił całą rozmowę. Zatytułował ją „NOWE! Cejrowski pali logo UE” – informuje portal Wirtualne Media.

Z kolei pracownicy TVP zaczęli zapewniać w mediach społecznościowych, że do podpalenia flagi UE nie doszło na antenie rządowej telewizji. – Szanowni Państwo, Wojciech Cejrowski NIE SPALIŁ na wizji w TVP flagi Unii Europejskiej. Proszę nie powtarzać fejk newsów – napisał na Twitterze Jarosław Olechowski z TVP.

Źródło: Wirtualne Media