Jarosław Kaczyński musiał wczoraj stawić się w sądzie na procesie z Wałęsą. Pozbawiony ochrony odczuł na własnej skórze jaki stosunek mają do niego zwykli ludzie. I podobnie jak jakiś czas temu w Sejmie, spod maski polityka wypłynęły tak ukrywane złe emocje, nienawiść do Wałęsy czy zwykły strach. To ostatnie uczucie musiało był być naprawdę wielkie, bo Kaczyński wzywał na pomoc policjantów. Takie zachowanie nie przysporzy mu na pewno poparcia a internauci bardzo ostro je komentowali.

W sieci nie brakuje więc komentarzy o kompleksach, nienawiści, niszczeniu Polski czy zakłamaniu. „Kaczynski musi mieć przygotowany specjalny anturaż, scenografię, światła, makijaż i wtedy może prowadzić swoje obłudne tyrady … Gdy spotyka się w normalnych warunkach, tak jak z Wałęsą w Sądzie, albo ze zwykłymi ludźmi na ulicy, wychodzi z niego fałsz, obłuda i cynizm …”

Reklamy

„Pan Jarek chyba ma świadomość, że pokazywanie go publicznie, gdy nie jest na to przygotowany, zawsze skutkuje wizerunkową katastrofą. Stąd te zastępy ochroniarzy, atmosfera niedostępności. W zbliżeniach wychodzi z niego straszny burak, za każdym razem.”

Starsi Panowie dwaj… Kaczyński lat 69 versus Wałęsa lat 75…Przyjrzyjcie się dokładnie…Smutne…Pan Jarek, to obraz nędzy i rozpaczy…Pomiętolony garnitur, powyginane mankiety, jak z lupmeksu! I wyluzowany Wałęsa z #Konstytucja na torsie i w nienagannym garniturze…

Jeden z internautów tak podsumował całą sytuację: „Wałęsa ma Nobla a Kaczyński ma kota 😂”.

Poprzedni artykułA to paradne! Krajowa Rada Sądownictwa zapyta Przyłębską o swój status
Następny artykułDzięki posłom Kukiza zapłacimy drożej. Wszystko przez ustawę o VAT