Edukacja jest coraz częściej tematem dyskusji w domach i w internecie. Szczególnie po słowach premier. „Obrzydliwe kłamstwo. Nie znakm ani jednego nauczyciela, dziecka i rodzica, który jest zadowolony z reformy. Ja, matka 3 córek, w tym jednej z niepełnosprawnością oskarżam was o kłamstwo obłudę i nieludzkie traktowanie dzieci. Nasza krzywda – wasza hańba.” – tak na słowa Beaty Szydło o szkodliwej reformie oświaty zareagowała jedna z internautek.

Jej wpis wywołał żywą dyskusję. Rodzice podkreślają, że szkoły przestały funkcjonować jako instytucja edukacyjna a stały się miejscem, przez które przewala się kolejne roczniki uczniów, które nie wiedzą nawet po co się uczą. Wiedza jest przestarzała, tornistry za ciężkie a zmiany wprowadzone przez PiS spowodowały chaos i pogłębienie frustracji uczniów, rodziców i nauczycieli.

Reklamy

Teraz czeka nas edukacyjny Armagedon związany z oblężeniem liceów w 2019 roku. „Dlatego szczury uciekają z okrętu”, jak złośliwie komentują internauci na wieść o tym, że Anna Zalewska ma kandydować do europarlamentu.

Poprzedni artykułSieci w odmętach szaleństwa? Reklama propisowskiego tygodnika w radiu uderza w naszego sojusznika
Następny artykułDziennikarze ośmieszyli cenzorów. Do Glapińskiego trafiły wycięte gazety