Edukacja jest coraz częściej tematem dyskusji w domach i w internecie. Szczególnie po słowach premier. „Obrzydliwe kłamstwo. Nie znakm ani jednego nauczyciela, dziecka i rodzica, który jest zadowolony z reformy. Ja, matka 3 córek, w tym jednej z niepełnosprawnością oskarżam was o kłamstwo obłudę i nieludzkie traktowanie dzieci. Nasza krzywda – wasza hańba.” – tak na słowa Beaty Szydło o szkodliwej reformie oświaty zareagowała jedna z internautek.

Jej wpis wywołał żywą dyskusję. Rodzice podkreślają, że szkoły przestały funkcjonować jako instytucja edukacyjna a stały się miejscem, przez które przewala się kolejne roczniki uczniów, które nie wiedzą nawet po co się uczą. Wiedza jest przestarzała, tornistry za ciężkie a zmiany wprowadzone przez PiS spowodowały chaos i pogłębienie frustracji uczniów, rodziców i nauczycieli.

Teraz czeka nas edukacyjny Armagedon związany z oblężeniem liceów w 2019 roku. „Dlatego szczury uciekają z okrętu”, jak złośliwie komentują internauci na wieść o tym, że Anna Zalewska ma kandydować do europarlamentu.

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnnaKubuśJolandaAnna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jolanda
Gość
Jolanda

Mam dosyć niekompetencji PIS. Nie glosujcie na Annę Zalewską. Nie pozwólcie jej uciec do Brukseli. Niech odpowie za to co zrobiła

Anna
Gość
Anna

To wiecznie uśmiechające się , zadowolone z siebie , szczerzące swoje implanty … babsko , namieszało , zrujnowało to ..co było już stabilne i przynosiło efekty ( gimnazja) , teraz wypieprza do Brukseli . Narodzie obudź się !!!

Kubuś
Gość
Kubuś

Kłamalismy, kłamiemy i bedziemy kłamac…byle przy korycie….!!!

Anna
Gość
Anna

tak i coraz więcej dzieci u psychiatrów bo nie dają rady.koncza lekcje o 15.30 następnie biegną na korepetycje bo trzeba zdać egzamin 8 klasisty i dostać się gdziekolwiek.pozniej do 23 odrabiaja lekcje bo nauczyciele robią w szkole 1 zadanie A do domu trzy.nikt ich nie sprawdza za nic nie ponoszą odpowiedzialności mogą lekcje przegadac i pensję dostaną A dzieci są rozliczone. To nie tylko ta reforma ale też programy tworzone nie wiadomo przez kogo tworzące poziom w podstawówce równy kiedyś liceum.Po co aż tyle wiedzy o niczym.konsekwencja tego jest brak wiedzy na podstawowe tematy.I to wieczne tempo.Psychologowie uważają ze lekcje… Czytaj więcej »