Internauci nie pozostawiają suchej nitki na PiS i przypominają wypowiedzi polityków tego ugrupowania. Aktualnie furorę robi zdjęcie, przedstawiające kluczowe przymioty, którymi chciał chwalić się PiS. Pracę, umiar, pokorę i rozsądek w działu zastąpiły jednak walka o stołki, brak umiaru, rozpasanie i nieodpowiedzialność.

szydło umiar rozsądek

Na pierwszym zdjęciu widzimy Beatę Szydło, która zamiast pracować i spotykać się w Sejmie z protestującymi, wybrała z beztroskim podejściem spływ Dunajcem.

Reklamy

Na drugim zdjęciu, symbolizującym umiar, Antoni Macierewicz odznacza swojego młodego pracownika. Misiewicz stał się synonimem swojego rodzaju rozpasania władzy.

Stanisław Piotrowicz na trzecim zdjęciu to brak pokory i symbol arogancji władzy.

A Andrzej Duda, partyjny prezydent, to brak rozsądku. Selfie z koniem stało się symbolem infantylizmu i braku odpowiedzialności.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułInternauci przypominają przeszłość prominentnego członka PiS. Tak prokurator Piotrowicz mówił o księdzu pedofilu
Następny artykułSzokujący wywiad. Agent CBA zwolniony po tym jak ujawnił możliwe związki szefa służby z bohaterem afery korupcyjnej?