Związkowcy lepszego sortu.

Szef „Solidarności” Piotr Duda pogroził na Twitterze posłowi opozycji. To pokłosie wpisu posła Jacka Wilka, który mocno skrytykował działaczy związkowych, żerujących na małych i średnich firmach.

Odnosząc się do wypowiedzi prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, według którego 15 tys. małych, rodzinnych sklepów zostanie w tym roku zamkniętych (na skutek ograniczenia handlu w niedziele) Wilk napisał: – Tak związkowe sukinsyny, które poza byciem wiecznymi działaczami często niemal nigdzie nie pracowały, „pomagają” naszemu handlowi, czyli małym i średnim przedsiębiorcom. A niech idą burżuje na bezrobocie – cóż związkowych sukinsynów obchodzi los tysięcy polskich MIŚów i ich rodzin.

Na te słowa szybko zareagował szef „Solidarności”. W swojej odpowiedzi napisał do posła „Zapłacisz za te słowa chamie!”. Sprawę nagłośnił oburzony Tomasz Jaskóła z Kukiz’15.

Źródło: Twitter

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ReniaOlafAnnaEwabolko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Pan Duda haftowane ręczniczki i szyneczke dla pieska Kacperka dostaje w niedzielę za darmo w „swoim” sanatorium w Kołobrzegu, więc handel w weekendy go nie dotyczy, .

bolko
Gość
bolko

takie ko ściółkowe wychowanie powoduje że ćwok nie rozumie nic, zarżnął rodzinne sklepy, zęby ci kiedyś zabrakło chęci by wstac rano i świat uszczęśliwisz

Olaf
Gość
Olaf

Najwiekszym chamem i pasozytem jest ten żwiazkowy drań .

Anna
Gość
Anna

To słynne… polskie piekiełko . I co tu komentować? To prawda , ci związkowcy to darmozjady , potrafią tylko zorganizować z korzyścią .. oczywiście dla siebie protest , zorganizować opony ,żeby potem podpalać w stolicy ,a tak bawią się , zwiedzają świat , a pensje to nie najniższa krajowa..

Renia
Gość
Renia

uderzysz w stół to nożyce się odezwą – stare polskie przysłowie