Podwójny rocznik trafi w przyszłym roku do liceów. Anna Zalewska, minister edukacji narodowej, doprowadziła do sytuacji, w której dla wielu licealistów może zabraknąć miejsc. Co zrobią oni sami oraz ich rodzice? Na nieszczęście PiS 1 września 2019 roku wypada przed wyborami parlamentarnymi a to oznacza po prostu klęskę wyborczą. Dlatego Zalewska myśli o ucieczce do europarlamentu.

Internauci informują również, że kuratorzy zabraniają dyrektorom szkół mówić o podwójnym roczniku „Wczoraj na naradzie kuratoryjnej zabroniono dyrektorom używania sformułowania ” podwójny rocznik” – zaraz się zrobi więcej miejsca” – napisała jedna z internautek.

Wiele dzieci nie trafi do wymarzonych szkół.

 

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JustynaWlodekprobusJulitaPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jolanda
Gość
Jolanda

Nie pozwólmy PISowcom uciec di Brukseli. Niech odpowiedzą za toi co zrobili.

bolko
Gość
bolko

spróbuj Suwerenie na nich zagłosować, uciekają by majątki powiększyć, a tutak smród katolicki i ubóstwo zostawić

Piotr
Gość
Piotr

To jest jakieś kuriozum…czego się dotkną w ramach „dobrej zmiany” to katastrofa dla Polaków!!!

Julita
Gość
Julita

To jest tak jak się idiotów i debili do władzy dopuściło. Mój syn jest w tej jakże szczęśliwej grupie ósmoklasistów i zastanawiamy się jak to będzie. Niech ich wszystkich szlak trafi z tej dobrej zmiany.

probus
Gość
probus

Czy jest coś czego jeszcze PiS nie sp artolił?

Wlodek
Gość
Wlodek

Najgłupsza reforma, przepraszam deforma, jaka była przeprowadzona w kraju. Kosztowała miliardy, a efekty są mizerne. Na rezultat będziemy czekać, ale już dzisiaj wiadomo, że wszystko jest nie tak. W dodatku ograniczono do minimum kompetencje dyrektorów szkół. Obsadą etatową zajmują się władze lokalne, wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast ! To oni polecają, nakazują, pilnują konkursów, Jak dyrektorzy mogą realizować zadania, jakie przed nimi postawiono ??? Poza tym , najważniejszym przedmiotem została religia, kosztem tradycyjnie ważnych przedmiotów…No cóż, żyjemy w państwie wyznaniowym, więc PiSowi niech będą dzięki…FUJ !!!

Justyna
Gość
Justyna

Dla Was rodziców, zaniepokojonych reformą oświatowa, sprawa organizacji szkół to problem bardzo ważny i rozumiem, że to doskwiera Waszym dzieciom a i Wam jako rodzicom. Widzę jednak inny problem ktory wyjdzie za kilka lat i stanie się światopoglądem młodej generacji która teraz jest w szkole. Problem ten to treści programowe w programch nauczania. Proszę zobaczyć jakie są lektury na języku polskim, jakie są treści w historii Polski nauczanej obecnie. Wyposażony w taki zestaw lektur i takie wiadomości z historii większość uczniów nie bedzie rozumiała współczesnych problemów Polski i świata. Lektury z języka polskiego są tak stare, ze czytali je jeszcze… Czytaj więcej »