[Counter-Box id="1"]

Bracia Karnowscy nie mają chyba najlepszej passy. Teraz, w najnowszym wydaniu tygodnika Sieci, zaliczają kolejną wpadkę. Artykuł dotyczący mediów, miał uderzyć przede wszystkim w TVN, ale w rzeczywistości może ujawniać mechanizmy kontroli i propagandy telewizji publicznej oraz dużych budżetów reklamowych, kierowanych z państwowych pieniędzy do Polsatu.

Okładkowy tytuł nie pozostawia zresztą w tej kwestii wątpliwości. “Jak oglądasz, tak głosujesz”. Artykuł zainspirowany został z całą pewnością ostatnimi wydarzeniami, związanymi z obroną stacji TVN przez ambasador USA, ale może to być również niezbyt udolnie zamaskowana próba indoktrynacji środowiska PiS, by jeszcze bardziej używać telewizyjnej propagandy i wspierać przejmowanie mediów.

Reklamy

Kto ma media, ten ma władzę, piszą w tygodniku Karnowskich i… wyjątkowo jest to prawda. PiS kontrolując TVP i łagodząc krytyczny przekaz wobec siebie w Polsacie kupuje w pewien sposób głosy na wybory. Na szczęście coraz więcej Polaków ucieka od telewizji, przez co działania Kurskiego są po prostu nieskuteczne.

Można więc powiedzieć, że Karnowscy zdradzili kolejną tajemnicę obozu władzy a hasło “telewizja kłamie” nabrało zaskakującej aktualności. Historia kołem się jednak toczy…

fot. wPolityce.pl

Poprzedni artykułKto nie chce powstania filmu o księżach pedofilach? Policja zatrzymuje Sekielskiego!
Następny artykułJarosław Kaczyński zestresowany i chory?