Władysław Kosiniak-Kamysz mistrzem riposty 2018. Po tym wieczorze wzrost poparcia dla PSL murowany!

Sympatyczny, skromny szczery, doskonale wykształcony i jak mówią kobiety – bardzo przystojny. Do tego odpowiedzialny i rozważny. Z takimi cechami Polacy kojarzą Władysława Kosiniaka-Kamysza, który ma najwyższe wskaźniki zaufania, spośród wszystkich polityków prodemokratycznej i proeuropejskiej opozycji. Zdobył też bardzo cenną dla polityka nagrodę, Mistrz Riposty 2018 stacji TVN. Przyznawana jest przez widzów.

Władysław Kosiniak-Kamysz wzbudził ogromną sympatię widzów programu. W czasie jego emisji na ekranie pojawiało się mnóstwo pozytywnych wiadomości. Jedna z nich była najlepszym chyba podsumowaniem: „Po tym wieczorze wzrost poparcia dla PSL murowany”. Prezes ludowców uosabia wszystko to, czego brakuje w polskiej polityce. Młodość, zaangażowanie, energię i bardzo nowoczesny program polityczny. To przecież właśnie on wprowadził w PSL pomysły takie jak innowacje w rolnictwie czy lekkie cyfrowe tornistry. PSL już dzisiaj realizuje ten program w samorządach i jest to program dla osób młodych, ambitnych – takich jak Kosiniak-Kamysz i jego ekipa.

Reklamy

A sztandarowym programem odpowiedzialności społecznej, będącym solą w oku dla politycznej konkurencji, jest emerytura bez podatku. Ludowcy walczą o ten projekt bardzo ostro i zdobywają coraz większe poparcie społeczne. Stojąc nieco na uboczu sporów, proponują rozsądne rozwiązania, które po prostu mogą się podobać.

Pozostaje pogratulować i życzyć dalszych sukcesów. Kosiniak-Kamysz jest typowany na jednego z polityków młodego pokolenia, który może odmienić losy polskiej sceny politycznej i jak na razie radzi sobie bardzo dobrze, o czym najlepiej świadczą reakcję widzów.

Zapis nagrodzonych wypowiedzi prezesa ludowców znajduje się tutaj.