Wulgarny gwiazdor TVP chwali się wandalizmem w parku narodowym

Bogdan czyli Radosław.

Radosław Poszwiński, jeden z czołowych pracowników TVP info, prowadzący profil @bogdan607 na Twitterze pochwalił się zdjęciami z wycieczki do jordańskiego parku narodowego. Wśród nich znalazły się te przedstawiające wydrapany na skale napis „TVP info forever”. Zdjęcia nie umknęły uwadze internautów, którzy szybko skrytykowali pracownika TVP za wandalizm. Po jakimś czasie zdjęcia przedstawiające wyryty na skale napis zniknęły z jego profilu, a sam Poszwiński nie odniósł się do krytyki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pracownik TVP wielokrotnie skupiał na sobie uwagę – głównie wulgarnymi wpisami, które później kasował. Z uwagi na ten fakt, internauci często je zapisują, robiąc np. zrzuty ekranu. Wśród oburzających wpisów Poszwińskiego znalazł się i ten o treści: „Żydzi są odpowiedzialni za Holocaust, ponieważ nie zrobili nic, by go powstrzymać”.

Źródło: Fakt