Czy w polskim rządzie działa Ministerstwo Magii – prąd zdrożeje, rachunki nie wzrosną?

Ilość absurdów, które produkuje w sferze informacyjnej rząd, powoduje, że internauci dostają ataków śmiechu. I chociaż podwyżka cen prądu prądu śmieszna nie jest, to trudno poważnie traktować zapowiedzi o tym, że prąd zdrożeje a rachunki nie wzrosną. Wzrosną rachunki i wzrosną ceny – dosłownie wszystkiego. Internauci w swoim stylu komentują aferę energetyczną – w rządzie musi działać Ministerstwo Magii.

Matematyka jest bezlitosna. Jeśli koszt jakiegoś składnika ceny wzrasta, to cena również wzrasta. Prąd używany jest wszędzie. Biura, domy, sklepy, wytwórnie, transport – każdy z nas korzysta z prądu. 100% podwyżka cen prądu napędzi wzrost cen, bo zwyczajnie musi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tymczasem magicy a właściwie kuglarze z Ministerstwa Magii z Pinokio na czele opowiadają bajki, że nie, że będzie tak samo. W 2015 roku Beata Szydło zapewniała Polaków, że prąd nie zdrożeje. “Będę szukała rozwiązań, które uchronią nasz kraj przed wzrostem cen energii – deklaruje premier “Super Expressowi”. Nie znalazła, jak widać. Kolejna niedotrzymana obietnica.

Wygląda więc na to, że dzisiaj nie mamy prawdziwego rządu, ale tani teatrzyk, który odgrywa sztukę z Ministerstwem Magii w roli głównej. Tylko widownia już wychodzi. Ma dość.